Dokonalosti v každém detailu

docílíte snadno s tím nejlepším vybavením

Vaše zahrada,

tvořte něco co má vždy smysl

Profesionálové profesionálům

široký výběr profesionálního vybavení

Servis a poradenství

Poskytování individuálního přístupu a komplexních služeb našim zákazníkům je jednou z nejvyšších priorit naší společnosti.
Propracovaný systém poradenských a servisních služeb je výsledkem našich dlouholetých zkušeností.

Servis

Díky bohatým zkušenostem se zahradní a komunální technikou různých značek garantujeme kvalitní a rychlý servis. Jehož součástí je montáž, doprava, servis a náhradní díly. Naši proškolení profesionálové Vám poskytnou nejlepší servis na trhu. Diagnostiku závad po telefonu i servis zahradní a komunální techniky i přímo u zákazníka.

Poradenství

Ve svém oboru se vyznáme a umíme poradit. Díky dlouholetým zkušenostem se na naši technickou znalost můžete spolehnout. Neváhejte se obrátit na naše zkušené kolegy, nevíte-li si rady s výběrem té správné zahradní či komunální techniky. Naši kvalifikovaní kolegové si na Vás vyhradí čas a poradí Vám s výběrem toho pravého výrobku právě pro Vás. Naším nejdůležitějším kritériem je spokojenost zákazníka.

Servis výrobků

Naše péče o Vás prodejem nekončí. Jsme připraveni se o váš stroj postarat po celou dobu, kdy výrobek používáte. Pokud Váš výrobek potřebuje opravu či údržbu servisní dílna naší firmy Vám zajistí montáž náhradních dílů i všechny další opravy a údržbu zahradní a komunální techniky. Naši servisní technici prochází řadou technických školení a vzdělávacích kurzů a jsou připraveni vaši techniku udržovat v té nejlepší kondici. Dbáme na spokojenost našich zákazníků, proto jsme si pro Vás připravili širokou škálu servisních služeb. Zajistíme Vám servis a předsezonní prohlídky všech nabízených značek, a to jak v naší servisní dílně, tak po dohodě také přímo u zákazníka s naším plně vybaveným servisním vozidlem.

Neváhejte se zeptat na opravu i na značku, kterou jste na našem e-shopu nenalezli. Již jsme dokázali pomoct i majitelům vlastnící různé zahradní traktory a benzínové sekačky, či jiné zahradní nářadí.

Servisní formulář

Kontakty

Provozovna:
TechGreen s.r.o.
Masarykovo náměstí 729
251 64 MNICHOVICE
 

Spojení:
    Prodejna:+420 777 144 311

     Eshop:+420 777 311 075
    Servis:    +420 724 975 848
    Mob.tel.: +420 777 311 075
    info@techgreen.cz

Fakturační údaje:
TechGreen s.r.o.
Hrdinů 480
251 63 Strančice
IČO: 03618331
DIČ: CZ03618331

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.