Dokonalosti v každém detailu

docílíte snadno s tím nejlepším vybavením

Vaše zahrada,

tvořte něco co má vždy smysl

Profesionálové profesionálům

široký výběr profesionálního vybavení

Více o společnosti PROFI GARDEN

Naší snahou není konkurovat řetězcům a hobby supermarketům, protože naším cílem je zákazníkům poskytnout individuální přístup při nákupu či servisu zahradní techniky. Plně si uvědomujeme, že obchod nekončí samotným prodejem. Zahradní techniku nejen prodáváme, ale provádíme i servis těchto strojů, a to jak záruční, tak pozáruční, včetně prodeje náhradních dílů. Pozáruční servis provádíme i u strojů u nás nezakoupených. Klademe důraz na podporu zákazníků v podobě široké nabídky zahradní techniky a náhradních dílů na veškerý dostupný sortiment.

Jsme česká rodinná společnost, která nabízí zahradní a komunální techniku od renomovaných výrobců z tuzemska i zahraničí. Společnost PROFI GARDEN je autorizovaným servisním dealerem společnosti Briggs & Stratton největšího světové výrobce vzduchem chlazených benzínových motorů pro pohon zařízení pro venkovní provoz. Francouzské rotační sekačky Etesia i osvědčené zahradní traktory české značky Karsit a vysoce kvalitní japonskou zahradní techniku Kubota. Murray, Simplicity, Snapper a americké značky Bad Boy s odolnou ocelovou konstrukcí a dlouhou životností. Traktory jihokorejského výrobce Branson s robustní konstrukcí a kompaktními rozměry Vás potěší hospodárným provozem. Díky našim mnohaletým zkušenostem v oblasti servisu Vám můžeme nabídnout sortiment zboží od prověřených dodavatelů pro hobby i profesionální použití.

Prodáváme zahradní traktory, sekačky, křovinořezy, pily, vyžínače, zahradní nůžky, sněžné frézy a další stroje a nářadí. Na skladě pro vás máme připraveno dostatečné množství náhradních dílů – řetězů, lišt, olejů, vyžínacích strun, nožů, klínových řemenů, filtrů a dalších dílů. Najdete zde také ochranné pomůcky pro Vaši práci – neprůřezné kalhoty, ochranné přilby, rukavice nebo také šle ke kalhotám.

 Snažíme se pro naše zákazníky dělat nemožné. Věříme, že s naší firmou budete spokojení a že se na nás budete i nadále s důvěrou obracet.

Kontakty

Provozovna:
TechGreen s.r.o.
Masarykovo náměstí 729
251 64 MNICHOVICE
 

Spojení:
    Prodejna:+420 777 144 311

     Eshop:+420 777 311 075
    Servis:    +420 724 975 848
    Mob.tel.: +420 777 311 075
    info@techgreen.cz

Fakturační údaje:
TechGreen s.r.o.
Hrdinů 480
251 63 Strančice
IČO: 03618331
DIČ: CZ03618331

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci a analýze návštěvnosti soubory cookie. Dalším používáním tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich zpracováním, používáním a uchování. Více informací naleznete zde.